USA F22

Moderator: Moderators

USA F22

Postby Steve G » Mon Sep 04, 2006 10:12 am

Steve G
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 9408
Joined: Thu May 13, 2004 12:14 pm
Location: Chicago, USA

Postby DavidD » Sun Sep 10, 2006 10:24 am

USA F22 qualifying
September 11-17, 2006


Singles
Seeds: (cut:none)
1. Brad Weston
2. Arnar Sigurdsson
3. Jason Zimmerman
4. Chris Wettengel
5. Michael Venus
6. Christoph Palmanshofer
7. Darrin Cohen
8. Dylan Kim
9. Jeffrey Das
10. Cyprian Pisarek
11. Gary Sacks
12. Dejan Cvetkovic
13. Alex Menechini
14. Ben Lankenau
15. Joel Kielbowicz
16. Michael Rubin


First Round
(1)Brad Weston (AUS) bye
Jason Trask (USA) d. Joseph Koebele (USA) 6-3 6-3
Monte Tucker (USA) d. Radek Guzik (USA) 6-0 6-2
Will Boe-Wiegard (USA) d. Yevgeny Perepelov (USA) 6-2 6-3
Denis Lin (USA) d. Royce Leon (MEX) 6-0 6-1
Jamil Al Agba (USA) d. Brandon Silvester (USA) 6-1 6-0
Clint Letcher (AUS) d. Vlade Stolia (USA) 7-5 4-6 7-6(5)
(12)Dejan Cvetkovic (CAN) bye
(2)Arnar Sigurdsson (ISL) bye
Travis Kinard (USA) d. Christian Carere (USA) 6-0 6-0
Rylan Rizza (USA) d. Boris Bakalov (BUL) 6-2 1-6 6-2
Douglas Hoffman (USA) d. Mandondo Ivy (USA) 6-3 4-6 6-4
Matija Zgaga (SLO) d. Michael Beron (USA) 6-2 6-1
Joe Bates (USA) d. Herbert Jerich (AUT) 6-1 6-0
Garrett Snyder (USA) d. Ryan Eveloff (USA) 6-2 6-0
(9)Jeffrey Das (USA) bye
(3)Jason Zimmerman (USA) bye
Nick Caldwell (USA) d. James Martineau (USA) 7-6(4) 6-1
Alex Sarkissian (USA) d. Pasquale Cardone (USA) 6-0 6-3
Nathan Rosenfeld (USA) d. Kelvin Kim (USA) 6-2 6-4
Tin Dong (USA) d. Bobby Tam (USA) 6-2 2-6 6-4
Sidney Jim (USA) d. Brian Cole (USA) 6-0 6-4
Tom Young (USA) d. Housep Gasamanian (USA) 6-2 6-1
(16)Michael Rubin (USA) d. Saar Steele (ISR) 6-4 6-3
(4)Chris Wettengel (USA) bye
Adrin Himmelheber (USA) d. Joe Young (USA) 6-4 6-2
Andre Feliz (USA) d. Reza Givsan (USA) 6-2 6-1
Adam Perez (USA) d. Jeffrey Zeller (USA) 6-2 6-4
David Veliz (CHI) d. Aaron Badart (USA) 6-4 6-4
Andrew Eklov (USA) d. Kevin Kaiser (USA) 6-3 3-6 7-5
Matan Shitrit (ISR) d. Jarryd Cooper (USA) 6-1 ret.
(13)Alex Menechini (USA) bye
(5)Michael Venus (USA) bye
John Valenti (USA) d. Sebastian Torres (COL) 6-1 4-1 ret.
Rowan Reynolds (USA) d. Tyler Clonts (USA) 6-3 6-0
Jeff Thomsen (USA) d. Aaron Yovan (USA) 6-4 6-3
Brandon Lee (USA) d. Cornell Ezerius (USA) 6-4 6-4
Lance Vodicka (USA) d. Max Taylor (USA) 6-2 6-2
Brad Pomeroy (USA) d. Jordan Smith (CAN) 6-3 6-3
(14)Benjamin Lankenau (USA) d. Thomas Andrae (AUT) 7-6(4) 6-3
(6)Christoph Palmanshofer (AUT) bye
Doug Stewart (USA) d. Witold Cudny (USA) 6-4 5-7 6-4
Dane Chuntraruk (USA) d. Cezhan Ambrose (USA) 6-0 6-3
Scott Crichlow (USA) d. Aaron Rusnak (USA) 6-3 6-3
Stanislav Ichkov (ARG) d. Paul Matysek (USA) 6-1 6-1
Jeff Miller (USA) d. Thomas Rizk (BRA) 4-6 7-6(2) 6-0
Eun-Sik Jung (KOR) d. Norman Tam (USA) 6-4 6-4
(11)Gary Sacks (USA) bye
(7)Darrin Cohen (USA) bye
Kyle McMorrow (USA) d. Matt Ronce (USA) 6-4 4-6 6-4
Mike Gurman (USA) d. Aaron Paajanen (USA) 6-3 6-3
Gevork Kirakosyan (USA) d. Darren Bregman (USA) 6-3 6-1
Stephen Ward (USA) d. Henri Landes (USA) 6-2 6-2
Tomas Bohunicky (SVK) d. Gavin Lund (USA) 6-1 6-1
Brian Battistone (USA) d. Doug Taylor (USA) 6-0 6-3
(15)Joel Kielbowicz (USA) d. Tinoteada Chanakira (ZIM) 6-1 6-0
(8)Dylan Kim (KOR) bye
Whit Livingston (USA) d. Damon Gillette 7-6(0) 6-7(4) 7-6(7)
Ryan Stotland (USA) d. Ryan Piotrowski 6-7(4) 6-4 6-2
David Maxwell (USA) d. Kirthi Narasimhan (USA) 6-2 6-0
Philip Therp (DEN) d. Fabian Matthews (USA) 6-4 6-4
Pavel Hanek (CZE) d. Steve Johnson (USA) 6-3 6-4
Sky Laws (USA) d. Ben Gonzalez (USA) 6-2 6-4
(10)Cyprian Pisarek (USA) bye

Second Round
(1)Brad Weston (AUS) d. Jason Trask (USA) 6-1 6-1
Monte Tucker (USA) d. Will Boe-Wiegard (USA) 6-7(4) 6-2 6-3
Jamil Al Agba (USA) d. Denis Lin (USA) 6-1 6-3
Clint Letcher (AUS) d. (12)Dejan Cvetkovic (CAN) 6-7(5) 6-1 6-3
(2)Arnar Sigurdsson (ISL) d. Travis Kinard (USA) 6-2 6-2
Rylan Rizza (USA) d. Douglas Hoffman (USA) 6-3 6-3
Matija Zgaga (SLO) d. Joe Bates (USA) 6-3 3-6 6-3
(9)Jeffrey Das (USA) d. Garrett Snyder (USA) 6-2 6-2
(3)Jason Zimmerman (USA) d. Nick Caldwell (USA) 7-6(4) 6-3
Alex Sarkissian (USA) d. Nathan Rosenfeld (USA) 6-1 6-3
Sidney Jim (USA) d. Tin Dong (USA) 6-3 7-5
(16)Michael Rubin (USA) d. Tom Young (USA) 6-4 6-2
(4)Chris Wettengel (USA) d. Adrin Himmelheber (USA) 6-1 6-1
Andre Feliz (USA) d. Adam Perez (USA) 7-6(2) 6-4
David Veliz (CHI) d. Andrew Eklov (USA) 7-5 6-3
Matan Shitrit (ISR) d. (13)Alex Menichini (USA) 7-5 5-7 6-2
(5)Michael Venus (USA) d. John Valenti (USA) 6-3 6-2
Jeff Thomsen (USA) d. Rowan Reynolds (USA) 6-2 6-1
Lance Vodicka (USA) d. Brandon Lee (USA) 1-6 7-6(3) 6-3
(14)Benjamin Lankenau (USA) d. Brad Pomeroy (USA) 6-4 3-6 6-3
(6)Christoph Palmanshofer (AUT) d. Doug Stewart (USA) 7-6(4) 6-2
Dane Chuntraruk (USA) d. Scott Crichlow (USA) 7-6(4) 6-3
Stanislav Ichkov (ARG) d. Jeff Miller (USA) 6-1 6-2
(11)Gary Sacks (USA) d. Eun-Sik Jung (KOR) 5-7 7-5 6-3
Kyle McMorrow (USA) d. (7)Darrin Cohen (USA) 3-3 ret.
Mike Gurman (USA) d. Gevork Kirakosyan (USA) 6-1 6-1
Tomas Bohunicky (SVK) d. Stephen Ward (USA) 7-6(4) 2-6 6-1
(15)Joel Kielbowicz (USA) d. Brian Battistone (USA) 6-3 1-6 6-3
(8)Dylan Kim (KOR) d. Whit Livingston (USA) 6-3 6-2
Ryan Stotland (USA) d. David Maxwell (USA) 6-4 6-4
Philip Therp (DEN) d. Pavel Hanek (CZE) 6-4 3-6 6-4
Sky Laws (USA) d. (10)Cyprian Pisarek (USA) 6-4 7-6(5)

Third Round in progress ...
DavidD
Forum Regular
Forum Regular
 
Posts: 45
Joined: Sun May 30, 2004 4:57 am
Location: Chapel Hill, USA

Postby kid » Mon Sep 11, 2006 1:42 am

Third Round
(1)Brad Weston (AUS) d. Monte Tucker (USA) 6-2 5-7 6-1
Jamil Al Agba (USA) d. Clint Letcher (AUS) 6-0 6-1
(2)Arnar Sigurdsson (ISL) d. Rylan Rizza (USA) 6-0 6-4
Matija Zgaga (SLO) d. (9)Jeffrey Das (USA) 7-5 6-2
(3)Jason Zimmerman (USA) d. Alex Sarkissian (USA) 7-6(1) 6-3
(16)Michael Rubin (USA) d. Sidney Jim (USA) 6-2 6-1
(4)Chris Wettengel (USA) d. Andre Feliz (USA) 6-3 6-4
Matan Shitrit (ISR) d. David Veliz (CHI) 7-5 5-7 6-0
(5)Michael Venus (USA) d. Jeff Thomsen (USA) 6-4 6-3
Lance Vodicka (USA) d. (14)Benjamin Lankenau (USA) 7-6(0) 6-3
(6)Christoph Palmanshofer (AUT) d. Dane Chuntraruk (USA) 6-2 7-5
(11)Gary Sacks (USA) d. Stanislav Ichkov (ARG) 6-2 6-3
Mike Gurman (USA) d. Kyle McMorrow (USA) 6-4 7-5
(15)Joel Kielbowicz (USA) d. Tomas Bohunicky (SVK) 6-3 6-4
Ryan Stotland (USA) d. (8)Dylan Kim (KOR) 6-7(1) 6-4 6-4
Philip Therp (DEN) d. Sky Laws (USA) 6-3 6-0
Last edited by kid on Tue Sep 12, 2006 6:26 am, edited 1 time in total.
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby kid » Tue Sep 12, 2006 6:26 am

Qualifying round
Jamil Al Agba (USA) d. (1)Brad Weston (AUS) 6-4 6-4
Matija Zgaga (SLO) d. (2)Arnar Sigurdsson (ISL) 6-4 3-6 6-3
(3)Jason Zimmerman (USA) d. (16)Michael Rubin (USA) 7-6(4) 6-3
(4)Chris Wettengel (USA) d. Matan Shitrit (ISR) 6-3 6-2
(5)Michael Venus (USA) d. Lance Vodicka (USA) 6-3 6-4
(6)Christoph Palmanshofer (AUT) d. (11)Gary Sacks (USA) 6-1 6-0
(15)Joel Kielbowicz (USA) d. Mike Gurman (USA) 6-3 6-2
Ryan Stotland (USA) d. Philip Therp (DEN) 6-4 3-6 6-0
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby kid » Tue Sep 12, 2006 6:34 am

USA F22 - Pomona Valley Hospital Medical Center Classic
Claremont, USA
September 11-17, 2006
Surface: Hard
Main Draw : 128
Qualifying Draw: 64
$10,000

Singles
Seeds: (cut: Michael McClune - 928)
1. Harsh Mankad
2. Dudi Sela
3. Eric Taino
4. Sascha Kloer
5. Victor Estrella
6. Fabrice Martin
7. Lester Cook
8. Johnson Garcia

First Round
(1)Harsh Mankad (IND) vs (q)Christoph Palmanshofer (AUT)
Ruben Dario Torres (COL) vs Robert Yim (USA)
(q)Ryan Stotland (USA) vs Sven Swinnen (SUI)
(q)Matija Zgaga (SLO) vs (5)Victor Estrella (DOM)
(4)Sascha Kloer )GER) vs Ryler De Heart (USA)
(qJason Zimmerman (USA) vs Benedikt Stronk (GER)
Alex Reichel (USA) vs (WC)Tim Kpulun (USA)
(q)Jamil Al Agba (USA) vs (6)Fabrice MArtin (FRA)
(8)Johnson Garcia (DOM) vs John Patrick Tierro (PHI)
Dennis Zivkovic (USA) vs Michael Mc Clune (USA)
(q)Chris Wettengel (USA) vs Troy Hahn (USA)
Patrick Schmolzer (AUT) vs (WC)(3)Eric Taino (PHI)
(7)Lester Cook (USA) vs Chris Lam (USA)
(q)Joel Kielbowicz (USA) vs (WC)Matt Bruch (USA)
(q)Michael Venus (USA) vs Cosmin Cotet (ROM)
(WC)Ruben Gonzales (USA) vs (2)Dudi Sela (ISR)

Doubles
Seeds: (cut: Hanek/Vodicka - 2914 S/D)
1. Rubin Torres/Sven Swinnen
2. Sascha Kloer/Benedikt Stronk
3. Troy Hahn/Robert Yim
4. Ryler de Heart/Denis Zivkovic

First Round
(1)Rubin Torres/Sven Swinnen (COL/SUI) vs Cosmin Cotet/Brad Weston (ROM/AUS)
Herbert Jervich/Patrick Schmolzer (AUT) vs Trent Aaron/Eric Basica (USA)
(3)Troy Hahn/Robert Yim (USA) vs Monte Tucker/Ruben Gonzales (USA)
Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA) vs Chris Lam/Chris Wettengel (USA)
Pavel Hanek/Lance Vodicka (CZE/USA) vs (WC)Brad Pomeroy/Rylan Rizza (USA)
Alex Menchini/Jeff Miller (USA) vs (4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA)
(WC)Brian Cole/Brandon Lee (USA) vs Michael Rubin/Arnar Sigurdsson (USA/ISL)
(WC)Matt Bruch/Jeff Zeller (USA) vs (2)Sascha Kloer/Benedikt Stronk (GER)
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby kid » Wed Sep 13, 2006 4:53 am

First Round
(1)Harsh Mankad (IND) d. (q)Christoph Palmanshofer (AUT) 6-2 6-7(10) 6-2
Robert Yim (USA) d. Ruben Torres (COL) 6-1 6-7(5) 6-4
(q)Ryan Stotland (USA) vs Swen Swinnen (SUI)
(q)Matija Zgaga (SLO) vs (5)Victor Estrella (DOM)
(4)Sascha Kloer (GER) d. Ryler de Heart (USA) 6-4 6-4
(q)Jason Zimmerman (USA) vs Benedikt Stronk (GER)
Alex Reichel (USA) vs (WC)Tim Kpulun (USA)
(q)Jamil Al Agba (USA) d. (6)Fabrice Martin (FRA) 7-6(6) 4-6 5-3 ret.
(8)Jhonson Garcia (DOM) vs Patrick Tierro (PHI)
Michael McClune (USA) d. Denis Zivkovic (USA) 6-2 6-0
(q)Chris Wettengel (USA) vs Troy Hahn (USA)
(3)(WC)Eric Taino (PHI) d. Patrick Schmolzer (AUT) 3-0 ret.
(7)Lester Cook (USA) vs Chris Lam (USA)
(q)Joel Kielbowicz (USA) vs (WC)Matthew Bruch (USA)
(q)Michael Venus (USA) vs Cosmin Cotet (ROM)
(2)Dudi Sela (ISR) d. (WC)Ruben Gonzales (USA) 7-5 6-1

First Round
(1)Rubin Torres/Swen Swinnen (COL/SUI) d. Cosmin Cotet/Brad Weston (ROM/AUS) 2-6 6-2 6-3
Trent Aaron/Eric Basica (USA) d. Herbert Jervich/Patrick Schmolzer (AUT) 6-1 6-3
Monte Tucker/Ruben Gonzales (USA) d. (3)Troy Hahn/Robert Yim (USA) 6-4 2-0 ret.
Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA) d. Chris Lam/Chris Wettengel (USA) 6-3 6-3
(WC)Brad Pomeroy/Rylan Rizza (USA) d. Pavel Hanek/Lance Vodicka (CZE/USA) 6-3 6-2
(4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA) d. Alex Menchini/Jeff Miller (USA) 6-2 6-4
Michael Rubin/Arnar Sigurdsson (USA/ISL) d. (WC)Brian Cole/Brandon Lee (USA) 7-5 6-1
(2)Sascha Kloer/Benedikt Stronk (GER) d. (WC)Matthew Bruch/Jeff Zeller (USA) 7-6(4) 6-3

Quaterfinals
(1)Rubin Torres/Swen Swinnen (COL/SUI) vs Trent Aaron/Eric Basica (USA)
Monte Tucker/Ruben Gonzales (USA) vs Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA)
(WC)Brad Pomeroy/Rylan Rizza (USA) vs (4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA)
Michael Rubin/Arnar Sigurdsson (USA/ISL) vs (2)Sascha Kloer/Benedikt Stronk (GER)
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby kid » Thu Sep 14, 2006 2:09 am

First Round
(1)Harsh Mankad (IND) d. (q)Christoph Palmanshofer (AUT) 6-2 6-7(10) 6-2
Robert Yim (USA) d. Ruben Torres (COL) 6-1 6-7(5) 6-4
Swen Swinnen (SUI) d. (q)Ryan Stotland (USA) 5-7 6-4 6-4
(LL)Brad Weston (USA) d. (q)Matija Zgaga (SLO) 6-3 6-1 [Weston replaces Estrella]
(4)Sascha Kloer (GER) d. Ryler de Heart (USA) 6-4 6-4
Benedikt Stronk (GER) d. (q)Jason Zimmerman (USA) 6-3 6-4
(WC)Sahr Timothy Kpulun (SLE) d. Alex Reichel (USA) 4-6 6-3 6-3
(q)Jamil Al Agba (USA) d. (6)Fabrice Martin (FRA) 7-6(6) 4-6 5-3 ret.
(LL)Arnar Sigurdsson (ISL) d. Patrick Tierro (PHI) 5-7 6-3 6-0 [Sigurdsson replaces Garcia]
Michael McClune (USA) d. Denis Zivkovic (USA) 6-2 6-0
Troy Hahn (USA) d. (q)Chris Wettengel (USA) 6-4 6-2
(3)(WC)Eric Taino (PHI) d. Patrick Schmolzer (AUT) 3-0 ret.
Chris Lam (USA) d. (7)Lester Cook (USA) 6-2 6-4
(WC)Matthew Bruch (USA) d. (q)Joel Kielbowicz (USA) 6-4 6-4
Cosmin Cotet (ROM) d. (q)Michael Venus (USA) 6-4 2-6 7-6(2)
(2)Dudi Sela (ISR) d. (WC)Ruben Gonzales (USA) 7-5 6-1

Second Round
(1)Harsh Mankad (IND) vs Robert Yim (USA)
Swen Swinnen (SUI) vs (LL)Brad Weston (USA)
(4)Sascha Kloer (GER) vs Benedikt Stronk (GER)
(WC)Tim Kpulun (SLE) vs (q)Jamil Al Agba (USA)
(LL)Arnar Sigurdsson (ISL) vs Michael McClune (USA)
Troy Hahn (USA) vs (3)(WC)Eric Taino (PHI)
Chris Lam (USA) vs (WC)Matthew Bruch (USA)
Cosmin Cotet (ROM) vs (2)Dudi Sela (ISR)

Quaterfinals
(1)Rubin Torres/Swen Swinnen (COL/SUI) d. Trent Aaron/Eric Basica (USA) 6-3 7-6(3)
Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA) d. Monte Tucker/Ruben Gonzales (USA) 7-6(6) 6-2
(4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA) d. (WC)Brad Pomeroy/Rylan Rizza (USA) 6-4 1-6 7-6(2)
(2)Sascha Kloer/Benedikt Stronk (GER) d. Michael Rubin/Arnar Sigurdsson (USA/ISL) 6-4 6-4

Semifinals
(1)Rubin Torres/Swen Swinnen (COL/SUI) vs Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA)
(4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA) vs (2)Sascha Kloer/Benedikt Stronk (GER)
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby kid » Fri Sep 15, 2006 12:30 am

Second Round
Robert Yim (USA) d. (1)Harsh Mankad (IND) 6-3 6-2
(LL)Brad Weston (USA) d. Swen Swinnen (SUI) 7-6(5) 4-6 7-6(3)
(4)Sascha Kloer (GER) d. Benedikt Stronk (GER) 6-2 6-4
(q)Jamil Al Agba (USA) d. (WC)Tim Kpulun (SLE) 6-4 6-2
(LL)Arnar Sigurdsson (ISL) d. Michael McClune (USA) 6-4 6-3
(3)(WC)Eric Taino (PHI) d. Troy Hahn (USA) 6-4 6-4
(WC)Matthew Bruch (USA) d. Chris Lam (USA) 6-3 6-0
(2)Dudi Sela (ISR) d. Cosmin Cotet (ROM) 6-3 6-3

Semifinals
Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA) d. (1)Rubin Torres/Swen Swinnen (COL/SUI) 6-3 7-6(0)
(4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA) d. (2)Sascha Kloer/Benedikt Stronk (GER) 6-3 7-5
Last edited by kid on Sun Sep 17, 2006 11:59 pm, edited 1 time in total.
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby Super-Fabio » Sat Sep 16, 2006 12:09 am

Quarterfinals
Robert Yim (USA) d. (LL)Brad Weston (USA) 6-2 6-4
(4)Sascha Kloer (GER) d. (q)Jamil Al Agba (USA) 7-6(2) 2-6 6-4
(3)(WC)Eric Taino (PHI) d. (LL)Arnar Sigurdsson (ISL) 6-2 6-4
(2)Dudi Sela (ISR) d. (WC)Matthew Bruch (USA) 6-3 6-3
User avatar
Super-Fabio
Forum God
Forum God
 
Posts: 30721
Joined: Thu Aug 11, 2005 4:05 am
Location: Italy

Postby Super-Fabio » Sat Sep 16, 2006 12:09 am

Final
(4)Ryler de Heart/Denis Zivkovic (USA) d. Joel Kielbowitz/Ryan Stotland (USA) 3-6 6-4 6-4
User avatar
Super-Fabio
Forum God
Forum God
 
Posts: 30721
Joined: Thu Aug 11, 2005 4:05 am
Location: Italy

Postby kid » Sun Sep 17, 2006 1:25 am

Semifinals
(4)Sascha Kloer (GER) d. Robert Yim (USA) 6-3 7-6(5)
(2)Dudi Sela (ISR) d. (3)(WC)Eric Taino (PHI) 6-4 4-6 6-1
Last edited by kid on Sun Sep 17, 2006 11:58 pm, edited 1 time in total.
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno

Postby kid » Sun Sep 17, 2006 11:57 pm

Final
(2)Dudi Sela (ISR) d. (4)Sascha Kloer (GER) 5-1 ret.
kid
Forum God
Forum God
 
Posts: 13576
Joined: Fri Aug 18, 2006 8:11 am
Location: Czech republic, Brno


Return to Archive

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron
Not able to open ./cache/data_global.php